Waylon Yeh

Atstovas

Brief info

Waylon Yeh Fortress Factoring veiklą Lietuvoje pradėjo 2020 metais, siekdamas skatinti Lietuvos užsienio prekybą, siūlant tokias paslaugas kaip prekybos ir investicijų derinimas, sąskaitų valdymas ir faktoringas importuotojams ir eksportuotojams, suteikiant jiems galimybę plėsti tarptautinių klientų ratą.

Yeh yra artimai susipažinęs su Lietuvos ir Rytų bei Vidurio Europos prekybos aplinka, Lietuvoje dirba nuo 2017 metų ir užmezgė daugybę ryšių politikoje ir versle. Prieš tai jis dirbo IBS Holding Limited, kur užėmė pasaulinio viceprezidento ir valdybos pirmininko pareigas įmonėje IBS Lithuania - dukterinėje, IBS pilnai priklausančiai, įmonėje, plėtodamas mokėjimų ir finansinių technologijų verslą Europoje, Viduriniuose Rytuose ir kitose rinkose.

Prieš atvykdamas į Lietuvą, Yeh buvo ilgametis IBM darbuotojas, vadovavo IT paslaugų rinkoms Kinijoje, Honkonge ir Taivane bei padidino savo skyriaus bendrąjį pelną iki aukščiausios įmonės viduje. Tada jis jau buvo Taivano įmonių skaitmeninės transformacijos šalininkas, matydamas poreikį plėstis tarptautiniu mastu ir padidinti rinkos pasiekiamumą, kad Taivane būtų sukurtos išties pasaulinio lygio konkurencingos įmonės.

Yeh yra baigęs Pietų Kalifornijos universiteto Informacijos mokslų institutą.

Fortress Factoring 2024. All Rights Reserved.